ТурМикс
+38 044 383 15 74
Водафон +38 099 234 20 02, +38 099 496 26 72
Киевстар Viber, Telegram +38 067 755 000 7
Киевстар Viber, Telegram +38 067 507 58 33
Татьяна tetiana1212 Мой статус Сергей ssw_sergey Мой статус или по e-mail с помощью формы ОБРАТНОЙ СВЯЗИ

ОТЗЫВЫ ТУРИСТОВ ТК "ТурМИКС"

Дорогие наши туристы!

Огромное спасибо Вам за то, что Вы воспользовались и продолжаете пользоваться услугами туристической компании «TourMIX».

Представляем Вашему вниманию новый модуль«Форма для отправки отзыва», где Вы можете оставить отзывы о работе нашей компании, а также поделиться своими впечатлениями о проведенном отдыхе, о путешествии. Будем очень признательны, если вместе с отзывами, Вы также поделитесь с нами своими фотографиями. Нам очень интересны Ваши мнения, пожелания и предложения.
 
 

Отзывы туристов тур компании ТурМИКС

Отзывы туристов тур компании ТурМИКС г.Киев Отзывы туристов тур компании ТурМИКС г.КиевОтзывы туристов тур компании ТурМИКС г.Киев Отзывы туристов тур компании ТурМИКС г.Киев Отзывы туристов тур компании ТурМИКС г.Киев Отзывы туристов тур компании ТурМИКС г.Киев Отзывы туристов тур компании ТурМИКС г.Киев Отзывы туристов тур компании ТурМИКС г.Киев
  • Отзывы туристов тур компании ТурМИКС г.Киев

Тур - Европа, "Вона… Словаччина". Тур, за допомогою якого ми отримали мультивізи і неймовірні враження (14.02.2017 - 18.02.2017)

Вона… Словаччина
Вона… Словаччина
Вона… Словаччина
Вона… Словаччина


«Вона… Словаччина» і не тільки ;-)
Тур, за допомогою якого ми отримали мультивізи і неймовірні враження.
Вперше подорожували з компанією “Tourmix” минулого літа до Шрі Ланки і залишились дуже задоволеними, тож коли захотіли поїхати до Європи, то для вибору туру звісно ж звернулись до них. І знов-таки, враховуючи всі наші побажання, порадили найкращий для нас тур – «Вона Словаччина». Розповісти про красу Кошице, Братислави, Будапешту і Відня все рівно не получиться, тож просто раджу всім там побувати! Хочеться написати велике ДЯКУЮ Турміксу за чудову подорож J J J. Сподобалось все: програма, організація туру, супроводжуючий, екскурсоводи, комфортні готелі. Хоч тур є автобусним, ніякої втоми не відчувалось. Єдиним мінусом в цьому турі для нас був брак часу роздивитись кожне місце поглибше. Краса і велич столиць на Дунаї настільки захоплює, що хочеться побувати в кожному з цих міст ще не один раз.
До речі, в Будапешті ми загубили фотоапарат, але подорож була настільки прекрасною, що ми просто не могли засмучуватись з цього приводу. Потім в ФБ в групі “ I found your camera ” знайшли опублікований туристкою зі Швеції пост з нашою фотографією. Miracles happen J Тож зараз фотоапарат знов у нас разом з фотографіями з подорожі, яка нам так сподобалась!
 


 

Тур - Европа, "Восхищение красотой!". Хочу поблагодарить компанию "ТурМИКС" за помощь и профессиональную работу (30.04.2017 - 05.05.2017)

Прикольными городами… уикенд
Прикольными городами… уикенд
Прикольными городами
Прикольными городами… уикенд
Прикольными городами… уикенд

Переповнені позитивними емоціями. Наближались травневі свята, плани на відпустку формувались в останні дні, крім цього до Європи зібрались вперше. Залишили заявку на сайті ТК «Турмікс», в якій висловили свої побажання. На наступний день, ми отримали лист з можливими програмами поїздки, а за ним дзвінок. Серед всіх запропонованих варіантів нам припав до душі тур, під назвою «Зачаровані Красою!» і ми сміло можемо запевнити, що не прогадали! Цей тур подарує Вам незабутні враження. Насичена програма у поєднанні з факультативними екскурсіями буде тримати Вас в «тонусі», а красота Будапешту, Праги, Відня, Мюнхена та інших містечок захопить ваші серця! =) Програма туру не з легких, так як Ви, будете постійно перебувати в русі, наші «крокоміри» в день доходили до показників 18000 кроків!
Загальні Рекомендації:

  1. Тур «Зачаровані красою!»: ця подорож познайомить Вас з 6 містами у Європі та зорієнтує у виборі наступної подорожі, для більш детального їх вивчення.
  2. Факультативні Екскурсії які необхідно відвідати: Королівські Градчани – вся велич Праги та незабутні панорамні види; Замок Нойшванштайн – частина «фантазії» Людвига ІІ, що втілена в реальність; Долина Зальцкаммергут – Альпи і озера, відведуть Вас від думок буденності.
  3. Підготовка до поїздки: вода– не бійтесь брати багато води, так як питна вода в Європі в х10 дорожча за нашу; подушка для подорожуючих; горішки, снеки, яблучка; парасолька – бажаємо Вам сонячної погоди; замінні акумулятори для телефону або зовнішній зарядний пристрій =)
Ділимось з вами «Історією подорожі» та дякуємо менеджерам ТА ТурМікс Сергію та Тетяні за вдалу підбірку програм та супровід у підготовці до подорожі.
 


 

Страницы существующих отзывов:

1>> 2>> 3>> 4>> 5>> 6>> 7>> 8>> 9>> 10>> 11>> 12>> 13>> 14>> 15>>
ракушка морская

Заказ тура on-line

Тема:
Страна:
Пожелания к туру:
Имя:
Тел.:
E-mail:
Горящие туры из Киева, морская звезда Горячие путевки - Киев, чемодан
Все права защищены.
© TourMIX 2009
TourMIX
Горящие туры из Киева
Горячие путевки
- Рейтинг 98 из 100,
Отзывов 169, Голосов 10269
]]> Google ]]>
Tourmix.com.ua
Tourmix.com.ua