ТурМикс
+38 044 383 15 74
Водафон +38 099 234 20 02, +38 099 496 26 72
Киевстар Viber, Telegram +38 067 755 000 7
Киевстар Viber, Telegram +38 067 507 58 33
Татьяна tetiana1212 Мой статус Сергей ssw_sergey Мой статус или по e-mail с помощью формы ОБРАТНОЙ СВЯЗИ

ОТЗЫВЫ ТУРИСТОВ ТК "ТурМИКС"

Дорогие наши туристы!

Огромное спасибо Вам за то, что Вы воспользовались и продолжаете пользоваться услугами туристической компании «TourMIX».

Представляем Вашему вниманию новый модуль«Форма для отправки отзыва», где Вы можете оставить отзывы о работе нашей компании, а также поделиться своими впечатлениями о проведенном отдыхе, о путешествии. Будем очень признательны, если вместе с отзывами, Вы также поделитесь с нами своими фотографиями. Нам очень интересны Ваши мнения, пожелания и предложения.
 
 

Отзывы туристов тур компании ТурМИКС

Отзывы туристов тур компании ТурМИКС г.Киев Отзывы туристов тур компании ТурМИКС г.КиевОтзывы туристов тур компании ТурМИКС г.Киев Отзывы туристов тур компании ТурМИКС г.Киев Отзывы туристов тур компании ТурМИКС г.Киев Отзывы туристов тур компании ТурМИКС г.Киев Отзывы туристов тур компании ТурМИКС г.Киев Отзывы туристов тур компании ТурМИКС г.Киев
  • Отзывы туристов тур компании ТурМИКС г.Киев

Тур - Европа, "Она сводит с ума… Красотка Италия!" (06.09.2016)

Она сводит с ума… Красотка Италия!
Она сводит с ума… Красотка Италия!
Она сводит с ума… Красотка Италия!
Она сводит с ума… Красотка Италия!
Она сводит с ума… Красотка Италия!
Она сводит с ума… Красотка Италия!
Она сводит с ума… Красотка Италия!
Она сводит с ума… Красотка Италия!

Тур в якому вся Італія. Від Венеції до Сіцілії - це - о. Гарда - Сирмионе - Верона - Флоренция - Пиза - Сиена - Рим - Ватикан - Тиволи - Неаполь - Помпеи - Сорренто - Палермо - Монреале – Курорт Таормина (з можливісттю підняття на найвищий вулкан Європи - Помпеї) - Чефалу - Катания - Сиракузы - Бари - Альберобелло - Перуджа - Ассизи - Болонья - Феррара. Дуже рекомендую цей тур всім - хто хоче пізнати Італію, таку різну на півночі і на півдні, на материку і на островах, у великих містах та невеличких курортних містечках. Саме в цьому турі здійснилась моя давня мрія - піднятись на вершину вулкану Етна))

Надзвичайну вдячність хочу висловити керівнику групи Олексію Каспруку - людині яка протягом всього маршруту була справжнім керівником групи і вміло вирішувала всі організаційні питання. Тільки завдяки його вмінням та досвіду вся 16 денна поїздка пройшла на відмінно. Дякую компанії Турмікс, за консультації та оперативне бронювання туру.. Сергій та Тетяна - ви молодці. Наступного разу лише з вами. Ще раз дякую організатору за ідею та розробку туру, Олексію за вміле керівництво та Турміксу за постійну готовність допомогти. Інше - на фото.
 
 
 

Микола - Київ, 30.10.2016

Тур - Европа, "Первая любовь…" (14.10.2016)

Первая любовь…
Первая любовь…
Первая любовь…

Наша мрія побачити Прагу збулась! Було вдосталь часу для прогулянок, тому побачили все, що запланували і навіть більше. Гід в порівнянні з іншим нашим туром був кращий - Андрій Мушак, та коли в Празі нас поселили не в той номер, який замовляли, то проблема не вирішилась і ми так і жили в номері, де в душ не було дверей, замість них у душі була пліснява…Поміняти нам номер не змогли, бо не було вільних номерів… Кому цікаво – це готель Hotel Fortuna city 3* - готель просто жах. Брали номер «классік» - та не варто було, бо в кого був стандарт, то нічим не відрізнявся від нашого. Просто переплата….

Хто вперше їде в автобусний тур, то будьте готові, що на кордоні можна пробути досить довгий час. Ми довго стояли, у когось штраф в Німeччнині і його тримали години 3. У Краків попали аж о 6 вeчора... нічого і нe роздивилися там толком…

Щодо вибраної обов*язкової екскурсії в даному турі – краще обирайте екскурсію оглядову у Кутній горі – не прогадаєте. Ми обрали в замок Чеський Штейнберг, про що пожалкували, бо Кутна гора досить затишне містечко і краще б ми там провели час… Там так тихо і спокійно, так і хочeться там просто посидіти біля собору…

Ще нам дуже посприяла погода – без дощу, гарна осіння, саме для подорожей та приємних прогулянок.

Не дивлячись на деякі негаразди, подяка Аккорду за тур – програма насправді хороша. Вибирайте краще готелі для поселення, буде більше задоволених туристів.

Тані та Сергію з Турмікса як завжди вдячні за допомогу у виборі туру та за підготовку документів. Будемо й надалі подорожувати, от лише за номери вже переплачувати не будемо.
 

Наталія - Київ, 06.11.2016

Тур - Европа, "Серенада южного солнца" (20.08.2016)

Уголок морского рая… Италия
Уголок морского рая… Италия
Уголок морского рая… Италия
Уголок морского рая… Италия
Уголок морского рая… Италия
Уголок морского рая… Италия
Уголок морского рая… Италия

«…Серенада південного сонця»

20/08/2016 – 02/09/2016

№ Рейсу 166

Гід - Марина Агаджанова (((

Два місяці пройшло після повернення з туру. Взагалі я відгуки не пишу, але обіцянки потрібно виконувати, що і роблю)))

Програма туру прекрасна – тиждень відпочинку на морі – за чим саме і їхала. От саме ця частина і найбільше запам’яталась. Дуже добре, що були вже знайомі туристи, а з деякими здружилась в турі, тому – гарна компанія – чудовий відпочинок. Тур сам дуууже хороший, програма продумана. Ваш відпочинок залежить від вашого настрою. Мій відпочинок вдався саме завдяки хорошій компанії та позитивному настрою.

Сергію та Тані – як завжди респект!
 
 
 

Оля - Київ, 07.11.2016

Страницы существующих отзывов:

1>> 2>> 3>> 4>> 5>> 6>> 7>> 8>> 9>> 10>> 11>> 12>> 13>> 14>> 15>>
ракушка морская

Заказ тура on-line

Тема:
Страна:
Пожелания к туру:
Имя:
Тел.:
E-mail:
Горящие туры из Киева, морская звезда Горячие путевки - Киев, чемодан
Все права защищены.
© TourMIX 2009
TourMIX
Горящие туры из Киева
Горячие путевки
- Рейтинг 98 из 100,
Отзывов 169, Голосов 10269
]]> Google ]]>
Tourmix.com.ua
Tourmix.com.ua